Rosikon press

Twój koszyk jest pusty

Regulamin

Zamówienie

 • Zamówienia przyjmowane są przez stronę www.rosikonpress.com.
 • Do każdego zamówienia wystawiany jest dokument sprzedaży, którym jest paragon lub faktura VAT.
 • Rosikon Press zastrzega sobie prawo do zmiany cen towarów znajdujących sie w ofercie, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych lub wprowadzania do nich zmian. Zamówienie realizujemy w cenach podanych w chwili dokonywania zakupu.
 • Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostepny w magazynie.
 • W przypadku niedostępności towaru (lub jego części), zamawiający jest informowany i podejmuje decyzję co do zamówienia.


Płatność
Klient może skorzystać z nastepujących form płatności:

 • Karta płatnicza: Visa, MasterCard/EuroCard, JCB, Diners Club, American Express, Maestro i Visa Electron*,
 • Przelew online Dotpay*: Bank BPH, ING (Płać z ING), Nordea, MiltiTransfer (MultiBank), mTransfer, Inteligo, Przelew24
  (Bank Zachodni WBK), Kredyt Bank, Fortis, iPKO (PKO BP), Pekao24 (Pekao), Millenet (Millenium Bank), KB24 (Kredyt Bank), Sez@m (Bank BPH), Deutsche Bank, ING Online (ING Bank Śląski), CitiBank, BOŚBank24 (Bank Ochrony Środowiska), eBGŻ (Bank Gospodarki Żywnościowej), InvestBank, Fortis Bank Planet, VW Bank Direct, Lukas Bank, Alior Bank,
  Bank Spółdzielczy we Wschowie, Żabka, Kantor Polski, Ukash, Moje Przelewy, SMS&MMS (Eurokoncept), Poczta Polska, TransKasa (Bank BPH), 
 • Przedpłata na konto Rosikon Press 15 1240 6029 1111 0000 4788 9336
 • Zapłata przy odbiorze: należność w gotówce pobiera poczta lub kurier przy odbiorze.
  *Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Centrum Rozliczeniowego Dotpay.

 

Przesyłka
Na czas realizacji zamówienia składa się odebranie zamówienia, kompletacja i wysyłka towaru. Zamówienia realizowane są wyłącznie w dni robocze.

Koszty przesyłki w obrocie krajowym wynoszą:

 • Poczta Polska - koszt: 13 zł (zamówienie poniżej 150 zł), 0 zł (zamówienie powyżej 150 zł); czas dostawy: 2-4 dni robocze
 • Kurier (Opek) - koszt: 13 zł (zamówienie poniżej 150 zł), 0zł (zamówienie powyżej 150 zł); czas dostawy: 24h
  (dostawa w godzinach 8-16)


Koszty przesyłki w obrocie międzynarodowym wynoszą:

W przypadku zamówień zagranicznych standardowa opłata w granicach Europy wynosi 102,00 zł. Koszt wysyłki do pozostałych państw pozaeuropejskich ustalany jest indywidualnie w oparciu o stawki Poczty Polskiej. W tym wypadku nie jest możliwa płatność przy odbiorze przesyłki.

 
Reklamacje
Towar z wadami technicznymi lub uszkodzony powinien wrócić do wydawnictwa. Koszty poniesione przez klienta związane
z odesłaniem towaru reklamowanego zostaną zwrócone po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Towar wadliwy
lub uszkodzony zostanie wymieniony. Jeśli nie będzie to możliwe, zwrócona zostanie równowartość ceny towaru. Reklamacje prosimy składać na adres email: handel@rosikonpress.com lub listownie do wydawnictwa: Rosikon Press, al. Dębów 4, 05-080 Izabelin-Warszawa, NIP: 527-100-31-25.

Zgodnie z Ustawa z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" (Dz. U. Nr 22, poz. 271 z 2000 r. z póz. zm.) Kupujący, w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki może zrezygnować z zakupu (odstąpić od umowy kupna bez podania przyczyny) z towaru kupionego w Sklepie internetowym.

 

Składając zamówienie, Klient akceptuje powyższy regulamin.